Зроблено в Україні!

 

"ЭХАдез" - це високоактивний дезінфектант нового покоління, що поєднує в собі дезінфікуючі, стерилізуючі і дезодоруючі властивості. 

"ЭХАдез" - це екологічно безпечний, електрохімічно-активований розчин. Розчин володіє універсальною антимікробною дією проти грампозитивних і грамнегативних бактерій (у тому числі збудників ВБІ, анаеробних інфекцій, мікобактерій туберкульозу), вірусів (у тому числі полівірусов, вірусів грипу, ентеровірусів, ротавірусів, вірусів поліомієліту, вірусів герпесу, вірусів гепатитів і ВІЧ/СНІД), грибів роду Candida, дерматофітій, плісневих грибів, а також їх спор. Засіб не подразнює шкіру, не викликає алергічних реакцій, не чинить шкідливої дії на організм людини і тварин. 

 "ЭХАClean" - це лінійка екологічно чистих засобів нового покоління,розроблена і створена на основі натуральних інгрідієнтів, за допомогою сучасних високих технологій.

  "ЭХАClean"  володіє цілим рядом унікальних переваг в порівнянні з традиційними, синтетичними миючими засобами:

- не містить фосфатів, розчинників, фарбників, ароматизаторів та інших небезпечних токсичних складників;

- є екологічно чистими, безпечними для природи та навколишнього середовища;

- не викликає подразнень слизової оболонки та шкіри;

- не залишає токсичного фону на оброблюваних поверхнях та в повітрі.

Завдяки цим перевагам, засоби  "ЭХАClean" можуть використовуватись практично всюди. Тим більше, що ми пропонуємо цілу лінійку засобів  "ЭХАClean" для самих різноманітних цілей.